27 березня 2023 року histology@pdmu.edu.ua (05322) 60-84-44

16 березня 2023 року, з метою попередження порушень академічної доброчесності під час складання змістовних модулів у весняному семестрі, доцент Олена Вільхова та викладач Марія Рудь провели зустріч зі здобувачами освіти 1 курсу стоматологічного факультету та 2 курсу медичного факультету №2. Здобувачі освіти ознайомились з правилами та нормами академічної доброчесності.

Наближається закінчення осіннього семестру. 20 грудня 2022 року, з метою попередження порушень академічної доброчесності під час складання змістовних модулів, контролів практичних навичок та іспиту, на кафедрі гістології, цитології та ембріології проведено серію заходів під час яких здобувачам освіти нагадали правила та норми академічної доброчесності, етичної поведінки, корпоративної культури та ознайомили студентів з відповідальністю за їх порушення.

Доцент Наталія Борута та Ольга Лисаченко провели зустріч зі здобувачами освіти 1 курсу стоматологічного факультету та 2 курсу медичного факультету №2  на тему «Академічна доброчесність у закладі вищої освіти» та ознайомили студентів з принципами академічної доброчесності.